Kontaktuppgifter

Ghada El-Kaswani

VD
ghada@branteviksgruppen.se
0764666301

Owe Håkansson

Grundare
owe@branteviksgruppen.se
0764666300

Fatme Aoudi

Verksamhetsansvarig/Administratör
fatme@branteviksgruppen.se
0764666302

Kerstin Svahn

Handledare Malmö och Eslöv
kerstin@branteviksgruppen.se
0732561230

Samarbetspartners
och underleverantörer

Anders Edenfjord

It-service/ Handledare
anders@branteviksgruppen.se

Caroline Ståhl

Språkstöd/CV-workshopsledare
caroline@branteviksgruppen.se

Björn Olsson

Administrationssupport
bjorn@businesshouse.se

Hör av er till oss

Jobba hos oss

Vårt affärskoncept utgår från helheten och målgruppen är därför stor och inkluderar arbetssökande, arbetskraftssökande, offentlig sektor, kommuner, näringsliv m.fl. Den arbetssökande och den arbetskraftsbehövande står i fokus. Vi arbetar ofta inom projekt som är finansierade via skattemedel, vilket gör krav och uppföljning på vårt arbete extra betydelsefullt.

Vi har kontor på följande orter